Inni klienci, którzy kupili ten produkt kupili również
Kontakt

Dzwoń  12 268-74-00
w godzinach 9:30 - 14:30

wyślij zapytanie:
adres email

Grupy produktów
Nowości
Zapis do newslettera. Zapłać mniej o 5%.
Zapisz się teraz i zapłać mniej już za ten zakup. Po potwierdzeniu otrzymasz kod rabatowy do wykorzystania w sklepie.
Newsletter

Subskrypcja bezpłatnego newslettera
Zaprenumerowanie elektronicznego i bezpłatnego newslettera wymaga podania w formularzu zgłoszeniowym  swojego adresu e-mail. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy adresowej subskrybentów biuletynu. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było wysłać czytelnikowi kolejny newsletter. Każdy czytelnik newslettera, po potwierdzeniu chęci zapisu otrzyma zwrotną informację z kodem rabatowym na 5% zniżki.
Po wpisaniu kodu w odpowiednim polu podczas składania zamówienia, wartość produktów w koszyku zostanie pomniejszona o 5%.
Stały rabat jest dopisywany do konta klienta zarejestrowanego w sklepie dopiero po wykorzystaniu kodu rabatowego.

Zapis do newslettera w kilku krokach:

1. Wpisujesz do formularza swój adres email  klikasz wyślij.

2. Na podany adres przysyłamy prośbę o potwierdzenie zapisu do newslettera.

3. Po potwierdzeniu, otrzymasz od nas wiadomość powitalną z kodem rabatowym do wykorzystanie w naszym sklepie internetowym Lundi - Znaki Napisy Symbole  który działa pod adresem www.poniedzialek.pl

 

 Newsletter jest wysyłany co dwa tygodnie (maksymalnie 3 wiadomości w miesiącu) i zawiera: informacje o produktach, informacje o promocjach oraz może zawierać porady z wybranych dziedzin związanych tematycznie z naszą ofertą.

 Co kilka tygodni może zostać wysyłane zaproszenie do uczestnictwa w organizowanych przez nas konkursach w których można wgrać ciekawą nagrodę.

Każda osoba zapisująca się na newsletter udziela nam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.), oraz wyraża zgodę na otrzymywanie od nas informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej.

 Każdy nasz klient, który wypełnił formularz rejestracyjny ma możliwość stałego dostępu do swoich danych w celu ich weryfikacji, modyfikacji bądź też ich usunięcia. Nasza firma jako właściciel sklepu Lundi - Znaki Napisy Symbole który działa pod adresem www.poniedzialek.pl, nie przekazuje, nie odsprzedaje oraz nie użycza zgromadzonych danych osobowych naszych klientów innym osobom lub instytucjom.

W każdej chwili możesz wypisać się listy czytelników newslettera.

Ochrona Prywatności
Dane osobowe zawarte w formularzu rejestracyjnym przechowywane i przetwarzane są w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez klienta zezwolenia oraz wymogami prawa polskiego, w szczególności zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.).

 

Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl